Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi ‘’ Ali Baba ve 7 Cüceler

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi ‘’ Ali Baba ve 7 Cüceler’’

cemSenaryosunu yazdığı ve film de oynadığı Cem Yılmaz’ın yeni filmi olan Ali Baba ve 7 cüceler filmi için ünlü komedyen aynı zamanda yönetmen koltuğunda da oturuyor. Film de ayrıca Çetin Altay, Zafer Algöz, Irina Ivkina ‘nın yer aldığı film için toplamda 140 kişinin yer aldığı bir kadroyla çekiliyor.Genel itibariyle her filminde bazı değişmez isimlere yer vermeye devam ediyor.

Ali Baba ve 7 Cüceler Ne Zaman Vizyona Girecek

Ali Baba ve 7 cüceler filmi 16 Ekim 2015’te vizyona girecek. Filmin çekimleri genel olarak Bulgaristan`da devam ediyor. Konusu henüz tam olarak açıklanmayan film fantastik tür de bir film olması bakımından öne çıkıyor.Ali Baba ve 7 Cüceler filmi Cem Yılmaz`ın daha önceyazıp yönettiği ve oynadığı  Pek Yakında filmi ile benzer tür de olması bekleniyor. Filme ait yayınlanan fotoğraflar da bu konuyu ispatlar nitelikte.

Cem Yılmaz Filmi 2015

Film de bir çok kılığa ve farklı rollere giren Cem Yılmaz yine komedi filmi şeklinde olan bir tür de izleyicilerle buluşuyor. Siz de yakında vizyona girecek olan bu filmi izleyerek yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Yine son derece eğlenceli ve farklı bir film olacak gibi görünen Ali Baba ve 7 cüceler filmi adındanda anlaşıldığı üzere bir hayli hareketli ve enerjik bir konuya sahip bir film şeklinde.