Cem Yılmaz’ın Kadınlarla İlişkisi Nasıl

Cem Yılmaz’ın Kadınlarla İlişkisi Nasıl?

 

Cem-Yılmaz-Kadınlarla-İlişkileri

Cem Yılmaz magazin basınında çapkın olarak adlandırılan ünlülerimizden biridir. Yıllardır birçok ünlü isimle adı geçen Cem Yılmaz, esasen kadınlar hakkında pek de şanslı hissetmiyor kendini. Cem Yılmaz kadınlarla ilişkisinin hep başarısızlıkla neticelendiğini düşünmektedir. Verdiği bir röportajda yalnız yaşamaktan da hoşlanmadığını ama bir kadınla beraber yaşamaktan daha da fazla haz etmediğini dile getirmiştir. Kendisi bu zamana kadar hiçbir kadının kendisini gerçekten sevdiğine inanmamıştır. Bu kadınlar arasında oğlu Kemal’in annesi yani Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu da var mıdır bilinmez.

 

Her ne kadar kadınlarla olan ilişkilerinde başarısız olsa da bunu olumsuz bir durum olarak nitelendirmemektedir. Aksine olumlu görüp, kandırılmaktansa ilişkilerinin başarısızlıkla sonuçlanmasını tercih eden bir duruşa sahiptir. Cem Yılmaz kadınlarla olan ilişkilerinde genelde bir güç savaşı yaşadığını da belirtmektedir. Hatta bir keresinde sevgilisi olan kadınlardan biri ”Burası sahne değil, bana sahnedeki gibi davranma” diyerek bir güç mücadelesi içine girdiğini açıkça belli etmiştir.

 

Cem Yılmaz işte tam da bu durumdan hoşlanmamaktadır. Kadınların erkekleri olduğu kalıptan bir başka kalıba sokma, erkeği yönetme arzusundan Cem Yılmaz hiç de hoşlanmaktadır. Bu yüzden verdiği bir röportajda bir insanın yaptığı işten, sıfatından ayrı tutulmayacağını anlatmıştır. Yani bir insan isminden, tanınmışlığından, yaptığı işten ayrı tutulamaz. Yani sahnedeki adam kimse, evdeki de odur. Yani burası sahne değil, sahnedeki gibi davranma lafını çok anlamsız bulduğu aşikardır.

Cem Yılmaz’ın güzelliğe önem verdiği çıktığı sevgililerinden de belli olmaktadır. Zira eski sevgililerinin hepsi de birbirinden güzel isimlerdir. Hatta birçoğu mankendir. Yani komedyenlerin manken, mankenlerin de komedyenlerden hoşlandığı tezine örnek oluşturan isimlerden birisidir de denilebilir. Genel de çok uzun süreli ilişkiler yaşayamayan Cem Yılmaz ilk kez Cansu Dere ile çok uzun soluklu bir ilişki yaşamış ancak bu ilişkisi de ayrılıkla neticelenmiştir.