Cem Yılmaz’ın Ahu Yağtu İle Evliliği

Cem Yılmaz’ın Ahu Yağtu İle Evliliği

Cem-Yılmaz-Ahu-Yağtu-İle-Evliliği

 

Ahu Yağtu, 11 Temmuz 1978 tarihinde İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Kendisi İzmir Karşıyaka’lıdır. Ahu Yağtu Türkiye’nin en tanınmış mankenlerinden biridir. Aynı zamanda oyunculuk da yapmaktadır. Ahu Yağtu genel olarak magazinlerden uzak yaşayan kendi halinde başarılı bir mankenken Cem Yılmaz ile olan ilişkileri başladıktan sonra magazinlerin en çok konuşulan kadınlarından biri haline gelmişti. Cem Yılmaz, Ahu Yağtu’dan önce Cansu Dere ile sevgiliydi. Hatta Cansu Dere, Ahu Yağtu’ya kendi çalıştığı ajansında çalışabilmesi için yardım etmişti. Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu’nun tanışması da aslında bu sayede oldu.

 

Cem Yılmaz’ın Cansu Dere ile ayrılmasından kısa bir süre sonra söz konusu ajansta karşılaşan Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu’nun arkadaşlıkları ilerledi ve birkaç ay kadar kısa bir süre içinde evlilik yoluna adım atmaya karar verdirtecek kadar ilerledi. Ancak bu süreçte insanlar tarafından Cansu Dere ile önceden var olan arkadaşlığından ötürü yargılandı. Hatta bu yüzden Cem Yılmaz ile yolları kısa bir süreliğine ayrıldı.

 

Bu dönemde Cem Yılmaz’ın ismi eski sevgilisi Cansu Dere dahil birçok kişiyle anıldı. Fakat Cem Yılmaz, daha sonra tekrar Ahu Yağtu ile birleşerek işi ciddiyete dökmeye karar verdi. Cem Yılmaz, Ahu Yağtu’nun ikinci eşidir. Ahu Yağtu ilk evliliğini henüz 19 yaşında iken kendisinden tam 17 yaş büyük olan Doğan Akçura ile yapmıştır. Cem Yılmaz’ın Ahu Yağtu ile evliliği 10 Mart 2012 tarihinde vuku bulmuştur. Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu bu tarihte Pera Palace Hotel’de hayatlarını birleştirmek üzere evliliğe adım atmışlar ve balayı için de Dubai’yi tercih etmişlerdi.

 

Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu’nun evleneceklerine dair ilk bilgiler magazinlere yansıdığında Ahu Yağtu’nun hamile olduğu iddia edilmişti. Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz evlendiğinde Ahu Yağtu 4.5 aylık hamileydi. Çiftin bu evlilikten Kemal adında bir oğulları oldu. Ancak bu evlilik uzun sürmedi. Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu evliliği 05.01.2014 tarihinde resmen sona erdi.